Після шаленої пополярності в США компанія JUUL Labs почала активно освоювати ринки інших країн. У 2019 українці отримали можливість купити оригінальну продукцію в дистриб'юторській мережі ТД Фортуна. Головна місія нової системи - боротьба залежністю, від якої щорічно гинуть сотні тисяч людей по всьому світу.
Ідеально збалансоване і налаштоване для потреб споживача JUUL пристрій відразу знайшло прихильників серед повнолітніх, які шукали альтернативу шкідливій звичці.
Джул спочатку був спроектований максимально зручним і практичним, але його аксесуарна група все-таки не вражала різноманітністю, а смаки подів обмежилися п'ятьма.
Так виникла ідея створення онлайн супермаркету JUUL аксесуарів Heavenpods.
Відразу був підібраний асортимент товарів, які добре зарекомендували себе на західному ринку і отримали позитивні відгуки спільноти.
На нашому сайті можна замовити поди п'ятдесяти різних смаків, і це ще тільки початок. Також ми подбали про українських Джулер і пропонуємо найбільший вибір кейсів і зарядок, власників і яскравих наклейок для JUUL, за допомогою яких кожен зможе зробити свій Джул унікальним.
У 2020 році магазин Heavenpods став офіційним дистриб'ютором продукції бренду Jmate на території України, компактні і практичні кейс зарядки і аксесуари для juul відразу сподобалися нашим відвідувачам. Оперативна доставка і змістовні консультації допомогли нам знайти багато однодумців і прихильників, які і стали нашими постійними покупцями.
Бажаєте прокачати свій девайс і насолоджуватися новими яскравими смаками подів для JUUL? Тоді Ви неодмінно знайдете щось цікаве і корисне на сайті нашого інтернет магазину Heavenpods.