УВАГА ! На сайті товар тільки для повнолітніх. Всі замовлення відправляємо тільки після підтвердження віку отримувача.
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сольова рідина для Pod систем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чи можна перезаправити juul картридж?

Незважаючи на заявлений виробником ресурс картриджів в 200-240 затяжок, а також те що вони позиціонуються як одноразові, користувачі зрозуміли що шляхом нескладних маніпуляцій можна залити рідину в juul pods і використовувати його повторно.

На українському ринку ціна одного картриджа в середньому 80 грн. і не всі користувачі готові витрачати стільки коштів кожен день. Ось чому користувачі почали перезаправлять поди та економити на щоденних витратах.

Конструкція картриджа дозволяє відокремити пластиковий мундштук під яким знаходиться гумовий ущільнювач камери з рідиною. Залийте невелику кількість рідини та зберыть всі складові і ось в ваших руках Джул під заповнений рідиною.

 

 

Якою рідиною потрібно заправляти картриджі?

Головною характеристикою при виборі рідини для Джул є співвідношення основних складових пропиленгликоля і гліцерину. Інформацію про склад можна знайти на етикетці. Для оптимальної роботи пристрою співвідношенням має бути 50% | 50%. При такій концентрації випарний елемент і бавовняний гніт будуть випаровувати рідину ефективно і ви зможете насолоджуватися будь-якими смаками без обмежень.

Мыцнысть заправки ви можете вибрати на свій розсуд обираючи з популярних концентрацій 2.5%, 3%, 5%.

Слід пам'ятати що натуральні ароматизатори схильні швидше формувати на спіралі і бавовні нагар що призведе до зменшення ресурсу Джул картриджа.

 

 

Як заправити Джул поди?

Щоб перезаправити Джул картридж потрібно виконати кілька простих маніпуляцій. Розглянемо весь процес через послідовність дій, які може виконати кожен без спеціального обладнання або навичок.

1. Зніміть чорний ковпачок для доступу до камери з рідиною. Потрібно підняти пластикові фіксатори які знаходяться по обидві сторони картриджа і зняти мундштук.

2. Витягніть гумовий ущільнювач. Це можна зробити за допомогою пінцета або простої зубочистки яка є на кожній кухні.

3. Заповніть картридж рідиною з співвідношенням PG / VG 50% / 50% так, щоб залишилося 10% -15%: порожнього простору. Слідкуйте що рідина не потрапила в повітропровід (металеву трубку посередині).

4. Вставте гумовий ущільнювач на місце, щоб забезпечити герметичність картриджа. Він повинен повністю потонути тане виступати за межі пластика.

5. Вийміть з мундштука бавовняні пластини які призначені для збору конденсату і крапель рідини і просушіть їх. Загорніть пластини в серветку, і притисніть щоб серветка ввібрали зайву рідину.

6. Поверніть пластини в пази у внутрішній частині мундштука за допомогою пінцета.

7. Встановіть мундштук на картридж. Прослідкуйте щоб він міцно зафіксувався.

8. Протріть картридж від залишків рідини сухою серветкою і переконайтеся, що всі складові на місці.

9. Перезаправлені картридж готовий до використання.

 

Де купити картридж для багаторазової заправки Джул?

Найпопулярніший бренд порожніх картриджів OVNS W01, купити їх можна в нашому інтернет магазині.
Обсяг цих подів 0,7 мл. і за розмірами підходять для Джул пристрою, вони мають ресурс в 4 - 7 перезаправок в залежності від умов експлуатації.
Також на нашому сайті можна купити рідину від бренду Chaser яка ідеально підійде для Вашого пристрою.

 

Вгору