УВАГА ! На сайті товар тільки для повнолітніх. Всі замовлення відправляємо тільки після підтвердження віку отримувача.
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Одноразові POD системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Топ хіт 2021 року - одноразові POD системи Elf Bar | Vaporlax | Joyetech VAAl

 

Що таке одноразова под система?

Розглянемо на прикладі найвідомішого бренду.
Elf Bar 1500 це одноразова под система закритого типу з ресурсом 1500 затяжок і неймовірним асортиментом смаків. У зручному корпусі вмонтовано акумулятор ємністю 850 mAh і картридж з 4.8 мл рідини. Всі необхідні елементи для комфортного паріння розроблені спеціально для одноразового використання і не мають можливості для повторного обслуговування. Завдяки використанню кращих інгредієнтів смак і насиченість пару вийшли на абсолютно новий рівень якості. Популярність пристрої принесла простота у використанні і доступна ціна, що запропонували нову альтернативу для тих хто хоче позбутися від шкідливої ​​звички.

Скільки затяжок в одноразці ?

Користувачі часто задають питання: "Скільки реальних затяжок можна отримати від пристрою?"
Хоча ціна пристрою є досить доступною, кожен користувач хоче отримати максимум від заявленого виробником ресурс. Незважаючи на популярність пристрою на ринку з'являється багато підробок, чесні продавці відзначають в описі, що це клон, але більшість видає його за оригінал.
На нашому сайті ви можете купити Elf Bar 1500 | Vaporlax 800/1800 | Joyetech VAAl 1500 оригінальної версії із заявленим ресурсом затяжок і ще більш насиченим смаком.
Перевірити чи дійсно пристрій оригінальним можна на сайті виробника за допомогою унікального коду який розташований на коробці.

 

Які смаки є у Elf Bar | Vaporlax | Joyetech VAAl ?


Виробники дуже постарались максимально розширити асортимент смаків, щоб кожен користувач знайшов свій улюблений. Ідеально підібрана лінійка ароматизаторів забезпечила пристроям всесвітню популярність і виділила їх серед конкурентів.
В нових версіях любителі ароматного пару отримали можливість вибирати з багатьох насичених і надзвичайний вдалих смакових композицій:

  • Elf Bar 1500: Mango, Cola, Coconut Melon, Pink Lemonade, Strawberry Ice Cream, Spearmint, Neon Rain, Blueberry, Banana Ice, Blue Razz Lemonade, Pineapple Peach Mango, Strawberry Banana, Watermelon, Grape, Kiwi Pasion Fruit Guava, Apple Peach, Red Bull Grape, Strawberry Grape, Banana Milk, Sour Apple.
  • Joyetech VAAL 1500: Lush Ice, Mango Ice, Orange Ice, Peach Ice, Banana Ice, Blueberry Ice, Pineapple Ice, Mint.
  • Vaporlax 1800: Персик, Полуничне Морозиво, Манго, Ананас, Рожевий Лимонад, Чорниця Малина, Тропічні Фрукти, Полуниця Банан, Кавун, Ананасовий Лимонад, Банан, Апельсинова Сода, Виноград, Кола, Капітан, Маракуя Апельсин Гуава, Лимонний Пиріг, Ананас Персик Манго, Фруктовий Мікс, Яблуко Персик Груша, Ванільний Крем.
  • Vaporlax 800: Mango Ice, Crash Grape, Cool Mint, Blue Razz, Banana Ice, Banana Ice, Strawberry Ice Cream, Strawberry Banana, Peach Mixes, Orange Soda, Luchee Ice, Energy Drink, Double Apple, Icy Fruits, Lush Ice, Tropical Punch.

 

Характеристики одноразок Elf Bar | Vaporlax 800/1800 | VAAL 1500


Коли ви вперше берете пристрій в руки, відразу виникає питання: Як в такому компактному корпусі, який поміщається в долоні, можна вмістити всі необхідні компоненти?
Все дуже просто, технологічний прогрес дозволив мінімізувати розмір деталей і зробити революцію в світі вейпінгу.
Одноразові Под системи складаються з акумулятора, ємності з рідиною з випарним елементом, воздуховода, модуля який реагує на затягування і чіпа який регулює весь процес.

 

З технічними характеристиками пристроїв можна ознайомитися нижче:

 

Elf Bar 1500:

Об'єм акумулятора: 850 мАг.
Вміст рідини: 4.8 мл.
Міцність: 5% (50 мг / мл.)
Заявлена кількість затяжок 1500.


Vaporlax 800:
Об'єм акумулятора: 500 мАг.
Вміст рідини: 3 мл.
Міцність: 5% (50 мг / мл.)
Заявлена кількість затяжок: 800.


Joyetech VAAL 1500:
Об'єм акумулятора: 900 мАг.
Вміст рідини: 5 мл.
Міцність: 5% (50 мг / мл.)
Заявлена кількість затяжок: 1500.


Vaporlax 1800:
Об'єм акумулятора: 1000 мАг.
Вміст рідини: 6.5 мл.
Міцність: 5% (50 мг / мл.)
Заявлена кількість затяжок: 1800.

 

Товари в даній категорії тільки для повнолітніх (Ельф бар 1500, Вапорлакс 800/1800, ВААЛ 1500 та інші)

Вгору