Приймаємо ваші замовлення – 24/7. Відправляємо в день замовлення! Безкоштовна доставка від 900 грн. Тільки для повнолітніх 18+
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Одноразові POD системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Топ хіт 2022 року - Одноразові POD системи

Серед пристроїв, які використовуються для вейпінгу, особливої уваги заслуговують одноразки. Ключова задача такої системи полягає в тому, щоб максимально ефективно та швидко втамувати нагальну потребу. Тому одноразові системи мають великий попит серед тієї категорії людей, які хочуть спробувати себе у сфері вейпінгу та повністю відмовитися від пагубної звички.

Цей пристрій користується великою популярністю внаслідок того, що його не потрібно особливим чином обслуговувати та витрачати велику суму грошей на придбання розхідників. Тому, якщо є бажання купити якісні одноразки, широкий асортимент продукції у продажу пропонується на сайті нашого інтернет-магазину.

Особливості одноразових електронок

Вирішивши придбати одноразові системи, варто звернути увагу на те, що у порівнянні із вейпом їх випуск відбувається без атомайзера. Особливість цього девайсу полягає в тому, що він здійснює свою роботу завдяки вбудованій та модернізованій под системі. Цей пристрій є максимально компактним, але не дивлячись на це, він спочатку утримує рідину для паріння, після чого здійснює її випарювання та подальше проходження пару через спеціальний мундштук.

Одноразки зовнішній вигляд мають у виді суцільної конструкції без змінних елементів та спеціальних кнопок, які знаходяться на корпусі. Особливість одноразки полягає в тому, що перезарядити її неможливо, тому після використання вона підлягає утилізації.

У плані використання одноразок сам процес не є складним, оскільки для цього людині потрібно здійснити тільки перший вдих, після чого система самостійно активізується. При цьому немає потреби у підготовці пристрою перед використанням, натисканні на певні кнопки та заряджанні девайсу.

У складі одноразки буде знаходитися рідина з відповідним смаком, який вибере людина. Тому самостійно заправляти пристрій не буде потреби. Як тільки рідина закінчується, то одноразові пристрої можна відразу утилізувати. При цьому варто звернути увагу на те, що всередині одноразок знаходиться акумулятор незмінного типу, тому викидати такі пристрої потрібно у спеціально обладнані місця для утилізації батарейок.

Якщо порівнювати одноразові системи зі звичайними зразками, то вони є максимально безпечними. При цьому у продажу можна знайти такі девайси, у складі яких використовується рідина нулівка, яка не заподіює шкоди організму людини.

Переваги одноразових POD-систем

Перед тим, як купити одноразки, кожен потенційний покупець повинен ознайомитися з їх основними перевагами. Серед них виділяють наступні.

 1. Максимальні показники безпеки для організму людини. Розглядаючи склад рідини, яка використовується для паріння, варто звернути увагу на те, що в ньому немає ніяких токсичних речовин та інших компонентів, які можуть негативно впливати на здоров'я людини.
 2. Простота та легкість у плані використання. У людини немає потреби в самостійній заправці та завчасній підготовці перед застосуванням, оскільки для цього потрібно дістати одноразку з пакунка, виконати першу затяжку – і пристрій здійснить свою роботу в автоматичному режимі. Після того, як рідина закінчиться, одноразові девайси можна утилізувати.
 3. Можливість у використанні одноразок навіть у місцях скупчення людей, тому що вони негативним чином не впливають на оточення.
 4. Приємний смак, який людина може підібрати самостійно. Асортимент смаків одноразок є максимально широким, але ключова відмінність полягає в тому, що людині їх не потрібно самостійно перезаправляти.
 5. Вибір оптимальних показників міцності одноразки. Окрім того, варто звернути увагу на те, що у продажу можна знайти моделі з нульовою міцністю.
 6. Оригінальний дизайн і компактні показники розмірів. Під час придбання можна здійснити вибір у сторону монохромних або навпаки яскравих корпусів девайсу. Якщо розглядати розміри, то загальна вага не перевищує 30 г, що дозволяє розміщати одноразку навіть у кишені.

Звертаючи увагу на всі перераховані вище переваги одноразок, з кожним днем збільшується кількість людей, які надають перевагу представленому виду паріння. Окрім того, варто звернути увагу на те, що саме ці девайси є ідеальною альтернативою класиці. Тому кожна людина може за короткий проміжок часу позбавитися від залежності раз і назавжди.

Огляд популярних виробників одноразових POD-систем

Якщо є бажання придбати представлений одноразовий девайс, варто звернути увагу на те, що на сучасному ринку пропонується досить широкий асортимент пристроїв, які мають свої унікальні особливості та переваги. Серед них найбільш відомим є Elf bar. На сучасному ринку вейпінгу компанія Elf bar вперше з'явилася на початку 2018 року. Її основна спеціалізація полягає у випуску одноразки, яка може бути розрахована на 350, 800 і навіть 2500 затягувань.

Не менш важливої уваги заслуговує бренд HQD. Його особливість полягає в тому, що тут пропонується понад 30 різноманітних ароматів та смаків, серед яких кожен потенційний покупець зможе підібрати найбільш вдалий для себе.

Особливість одноразової системи MASKKING полягає в тому, що саме цей виробник пропонує одноразки з нульовою міцністю. Свою діяльність компанія розпочала у 2015 році і на сьогодні пропонує клієнтам чотири різноманітних лінійки, які відрізняються показниками якості та кількістю затягувань.

Не дивлячись на те, якому бренду буде віддано перевагу, варто звернути увагу на те, що максимальним попитом на сучасному ринку на сьогодні користується бренд Elf bar, який кожного разу дивує новими смаками та ароматами по доступній ціні.

При потребі придбання одноразки кожен потенційний клієнт повинен знати, як правильно здійснити вибір. В першу чергу варто звернути увагу на показники міцності рідини, яка використовується як заправка для одноразової установки. При максимально правильному виборі цього показника є можливість поступово звільнитися залежності, яка є у людини. Не менш важливу увагу варто звертати на кількість затягувань. У продажу доступні варіанти на 300, 850, 1500 та навіть 2500 затягувань. Тому кожен потенційний клієнт повинен здійснювати вибір в сторону оптимального варіанту безпосередньо для себе.

Де придбати одноразові електронки?

У тому випадку, якщо є бажання купити максимально якісні одноразки з різноманітними смаками та ароматами по доступній ціні, здійснити покупку варто на сайті нашого інтернет-магазину. Це найкраще місце, яке пропонує не тільки широкий асортимент, але й послуги з доставки в будь-який регіон країни, якщо клієнт має бажання.

Асортимент продукції, який пропонується у каталозі, є досить широким, тому тут є можливість придбати будь-який товар, на який встановлена доступна ціна. При потребі можна скористатися послугою консультації спеціаліста. У тому випадку, якщо виникають проблеми під час вибору одноразки, стосовно підбору оптимального аромату, смаку, показників міцності та інших критеріїв, за допомогою можна звернутися до менеджерів інтернет-магазину у телефонному режимі. Саме вони нададуть максимально детальну консультацію з будь-якого питання.

Доставка замовленої одноразки бренду Elf bar або інших можлива у будь-який регіон країни за допомогою чинних поштових послуг. Окрім того, для зручності можна скористатися послугою кур'єра. При замовленні продукції на певну суму, транспортування буде безплатним, незалежно від місця, де мешкає споживач, і способу доставлення товару. З кожного замовлення покупець буде отримувати кешбек у вигляді декількох відсотків, які можна буде використати у майбутньому.

Що таке одноразова POD система? Одноразова POD система становить собою гаджет одноразового зразка, заправка якого відбувається завдяки сольовій рідині.
Яку одноразову POD систему вибрати? Якщо є бажання придбати максимально якісну та найкращу POD систему, варто звертати увагу на рейтинг, створений спеціалістами, та ключові характеристики девайсу.
Які бувають одноразки? У продажу можна знайти одноразові пристрої, які розподіляються за об'ємом рідини, міцністю, кількістю затягувань, ароматом та смаком.
Ціна на одноразові POD-системи від і до? Такий показник, як вартість, є варіативним та на сучасному ринку складає від 150 до 500 грн в залежності від того, на яку кількість затягувань та об'єм рідини розраховано девайс.
 • Артикул: 92247652123511
  320 грн
  Порівняти
 • Артикул: 92247652123505
  320 грн
  Порівняти
 • Артикул: 9922476521235097
  320 грн
  Порівняти
 • Артикул: 2247652123495
  320 грн
  Порівняти
 • Puff Bar 800 Strawberry Banana
  Знижка
  Артикул: 2247652123687
  149 грн
  Порівняти
 • Puff Bar 800 Mango Pineapple
  Знижка
  Артикул: 2247652123691
  149 грн
  Порівняти
 • Puff Bar 800 Melon Ice
  Знижка
  Артикул: 2247652123689
  149 грн
  Порівняти
 • Puff Bar 800 Banana Ice
  Знижка
  Артикул: 2247652123690
  149 грн
  Порівняти
 • Elf Bar 1500 Cola одноразова pod система (Оригінал)
  Знижка
  Відео
  Артикул: 4000599449992476521
  265 грн
  Порівняти
 • Артикул: 22476521234933
  320 грн
  Порівняти
 • Elf Bar 1500 Banana Ice 5% одноразова pod система (Оригінал)
  Знижка
  Відео
  Артикул: 005876838084555031
  265 грн
  Порівняти
 • Elf Bar 1500 Pineapple Peach Mango 5% одноразова pod система (Оригінал)
  Відео
  Розпродаж
  Артикул: 665775449992476521
  265 грн
  230 грн
  Порівняти
 • Elf Bar 1500 Kiwi Pasion Fruit Guava 5% одноразова pod система (Оригінал)
  Відео
  Артикул: 33488338418971
  265 грн
  Порівняти
 • Elf Bar Lux 1500 Honey Apple (Christmas Edition)
  Новинка
  Артикул: 2247652123605
  265 грн
  Порівняти
 • Elf Bar Lux 1500 Ginger Man (Christmas Edition)
  Новинка
  Артикул: 2247652123602
  265 грн
  Порівняти
 • Elf Bar Lux 1500 Chocolate Brownie Cookies (Christmas Edition)
  Новинка
  Відео
  Порівняти
 • Elf Bar Lux 1500 Hazel Toffee (Christmas Edition)
  Новинка
  Відео
  Артикул: 2247652123600
  265 грн
  Порівняти
 • Elf Bar Lux 1500 Red Velvet Cake (Christmas Edition)
  Новинка
  Відео
  Артикул: 2247652123604
  265 грн
  Порівняти
 • Elf Bar Lux 1500 Cinnamon Orange (Christmas Edition)
  Новинка
  Артикул: 2247652123601
  265 грн
  Порівняти
 • Elf Bar Lux 2000 Cola
  Новинка
  Артикул: 2247652123705
  355 грн
  335 грн
  Порівняти
 • Elf Bar Lux 2000 Strawberry Watermelon
  Новинка
  Артикул: 2247652123706
  355 грн
  335 грн
  Порівняти
 • Elf Bar Lux 2000 Blue Razz Ice
  Новинка
  Артикул: 2247652123704
  355 грн
  335 грн
  Порівняти
 • Elf Bar BC1600 Strawberry Kiwi
  Новинка
  Артикул: 2247652123755
  350 грн
  Порівняти
 • Elf Bar BC1600 Watermelon Ice
  Новинка
  Артикул: 2247652123752
  350 грн
  Порівняти
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.